• Telefon: +48 84 639 20 53
  • E-mail: sekretariat@zdi.pl

Wykonanie projektu architektonicznego

Szybka, profesjonalna i do tego kompleksowa realizacja powierzonych nam zadań. Od wielu lat zajmujemy się wykonywaniem projektów architektonicznych w naszych biurach na terenie Lublina, Zamościa i Rzeszowa ciesząc się nie tylko doskonałą opinią, ale także ogromnym zaufaniem. Jesteśmy w stanie zrealizować każdej, nawet największe i najtrudniejsze zlecenie. Swoje wsparcie oferujemy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Zajmiemy się przygotowaniem projektu architektonicznego budynków prywatnych i komercyjnych, a także różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej.

Zatrudniamy zespół najlepszych specjalistów, którzy podczas realizacji powierzonych im zadań starają się zawsze sprostać wszystkim oczekiwaniom inwestora. Nasze kompleksowe usługi to wsparcie na całym etapie projektowym inwestycji, w tym wykonanie kosztorysów oraz zebranie niezbędnych pozwoleń budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu i do podjęcia współpracy z naszą firmą. Choć nasze biura mieśzczą się na terenie Lublina, Zamościa i Rzeszowa obsługujemy Klientów z całej Polski.

Projekt i realizacja: PoNowemu