Opracowanie dokumentacji projektowej

Wykonanie dokumentacji projektowej

Rzetelne opracowanie dokumentacji projektowej to podstawa każdej podejmowanej inwestycji. Błędy na tym etapie mogą spowodować u inwestora ogromne straty finansowe.

Dokumentacja projektowa stanowi podstawę każdej podejmowanej inwestycji. W jej ramach przygotowujemy dla Państwa:

  • projekty budowlane – wraz ze szczegółowym określeniem zakresu prac, jakie mają zostać wykonane
  • projekt wykonawczy – doprecyzowujący parametry określone w projekcie budowlanym, a także pozwalający na weryfikację prac budowlanych w trakcie ich wykonywania
  • szczegółowy kosztorys prac – tak, żeby nie zaskoczył Państwa żaden niespodziewany wydatek

 

Brak szczegółowego przekalkulowania zakresu prac i określenia kosztorysu może spowodować nie tylko opóźnienia w pracach budowlanych, ale co bardziej dotkliwe – wysokie sankcje finansowe za niewywiązania się z umowy. Z tego też względu tak ważne jest dopilnowanie wszelkich formalności.

Nasza firma, której biura znajdują się w takich miastach jak Rzeszów czy Lublin oferuje kompleksową pomoc w tymże zakresie. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie pozwoli Państwu na szybkie i sprawne przeprowadzenie prac budowlanych.

Wykonanie projektu architektonicznego

Szybka, profesjonalna i do tego kompleksowa realizacja powierzonych nam zadań. Od wielu lat zajmujemy się wykonywaniem projektów architektonicznych w naszych biurach na terenie Zamościa, Lublina i Rzeszowa ciesząc się nie tylko doskonałą opinią, ale także ogromnym zaufaniem. Jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet największe i najtrudniejsze zlecenie. Swoje wsparcie oferujemy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Zajmiemy się przygotowaniem projektu architektonicznego budynków prywatnych i komercyjnych, a także różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej.

Zatrudniamy zespół najlepszych specjalistów, którzy podczas realizacji powierzonych im zadań starają się zawsze sprostać wszystkim oczekiwaniom inwestora. Nasze kompleksowe usługi to wsparcie na całym etapie projektowym inwestycji, w tym wykonanie kosztorysów oraz zebranie niezbędnych pozwoleń budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu i do podjęcia współpracy z naszą firmą. Choć nasze biura mieszczą się na terenie Zamościa, Lublina i Rzeszowa obsługujemy Klientów z całej Polski.

Projekt i realizacja: PoNowemu