Doradztwo i consulting na etapie przygotowania inwestycji

Przygotowanie inwestycji

Oferujemy kompleksowe wsparcie jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji o kształcie inwestycji, a także na wstępnym etapie inwestycji.

Podstawową kwestią jest oszacowanie planowej inwestycji, zarówno pod kątem finansowym, jak i formalnym. Jeszcze na wstępnym etapie inwestycji:

  • pomożemy Państwu ocenić wybraną lokalizację – czy aby na pewno jest to miejsce, które spełni Państwa oczekiwania,
  • zajmiemy się wszystkimi formalnościami: opracujemy dokumentację techniczną, uzyskamy wszelkie niezbędne decyzje i pozwolenia (m.in. decyzję o warunkach zabudowy, decyzję środowiskową), zajmiemy się kwestiami technicznymi związanymi z przyłączami instalacyjnymi, instalacjami wodno–kanalizacyjnymi,
  • zdejmiemy z Państwa ciężar kontaktu z organami administracji publicznej (np. Sanepidem),
  • mając szerokie rozpoznanie w branży – pomagamy w wyborze kompetentnych specjalistów: projektanta, inżyniera kontraktu, dostawców urządzeń, wykonawców.

Przygotowanie postępowania przetargowego

Zamówienia publiczne w formie przetargów wymagają bardzo skrupulatnego przygotowania, wykonanego oczywiście zgodnie z przepisami prawa. Na zamawiającym ciąży wiele istotnych obowiązków, których niedopełnienie może rodzić nieprzyjemne konsekwencje prawne i finansowe. Jednym z istotniejszych elementów jest tutaj na pewno dokładne opisanie całej procedury związanej z planowaniem zamówienia publicznego. Kompleksowe przygotowanie postępowania przetargowego to jednak także rzetelne opisanie przedmiotu, na przykład usługi, której zamówienie będzie dotyczyło.

Nasza firma z Zamościa, Lublina i Rzeszowa może przejąć na swoje barki wszystkie obowiązki związane z takimi przygotowaniami. Skala zamówienia publicznego nie ma dla nas znaczenia. Podejmiemy się współpracy w każdym zakresie, zapewnimy swoje doradztwo i przede wszystkim zagwarantujemy pełną zgodność wszystkich dokumentów z aktualnymi przepisami prawa.

Aby poznać szczegóły usług, wystarczy skontaktować się z nami już teraz. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do instytucji z Zamościa, Lublina i Rzeszowa, ale także z całego kraju.

Zarządzanie kontraktem budowlanym

Skorzystanie z naszej pomocy to najlepszy sposób na bezpieczne oraz efektywne zarządzanie każdą poważną inwestycją budowlaną. Oferujemy nie tylko swoje doradztwo techniczne związane z kontraktem, ale także profesjonalną pomoc prawną. Przenosimy na swoje barki ogromną część obowiązków spoczywających na inwestorze, z których część może rodzić różne konsekwencje prawne.

Mamy szerokie doświadczenie w branży i wiele już zrealizowanych projektów tego typu. Pomagamy między innymi przy negocjowaniu warunków kontraktowych, zapewniamy wsparcie w czasie poszukiwania wykonawców czy dokładnie analizujemy każdą umowę przed jej podpisaniem. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i elastyczne dopasowanie się do potrzeb inwestora. Nasi inspektorzy nadzoru inwestorskiego pomogą Państwu w każdym momencie trwania inwestycji.

Zapraszamy już teraz do kontaktu. Możemy zająć się kompleksowym zarządzaniem każdym projektem budowlanym, działając nie tylko na terenie Zamościa, Lublina i Rzeszowa, ale i w całym kraju. Nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczeni i kompetentni pracownicy, którzy służą swoim fachowym wsparciem na każdym etapie inwestycji.

Projekt i realizacja: PoNowemu