Usługi geodezyjne

Usługi geodezyjne

Usługi geodezyjne są niezwykle istotne w procesie planowania, projektowania i budowy budynków oraz infrastruktury.

Pomagamy klientom w procesie planowania budynków i przygotowujemy dokumentację pomiarową na potrzeby wykonawców budowlanych. Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne, które stają się fundamentem pod rozpoczęcie wszelkich prac konstrukcyjnych.

Nasz zespół geodetów łączy w sobie nie tylko solidne wykształcenie i doświadczenie, ale także twórczą wizję, która pozwala nam widzieć więcej niż liczby i współrzędne.

Aktualizacje map

Zdajemy sobie sprawę, jak ogromną rolę w tworzeniu i aktualizacji map odgrywa wiedza geodezyjna. Nowoczesna kartografia pozwala projektować wszelkiego rodzaju plany przestrzenne i modele 3D, jakie służą do obrazowania rzeczywistości. Dane współrzędnych geograficznych, jakie zbierają i analizują specjaliści, dają podwaliny pod opracowanie niezwykle precyzyjnych rzutów. Umożliwiają rozplanowanie inwestycji, dają wgląd w uwarunkowania terenowe i przyspieszają proces inwentaryzacji.

Kartografia w firmie ZDI Geodezja jest jednym z kluczowych działów. Zajmujemy się aktualizowaniem istniejących map i przenoszeniem ich do programów komputerowych. Wysoka jakość usług idzie u nas w parze z transparentną polityką cenową. Dbamy o portfele naszych klientów i nieustannie dążymy do optymalizacji procesów. Jesteśmy otwarci na innowacje technologiczne – korzystamy z najlepszego sprzętu, jaki jest dostępny na rynku, a nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach branżowych.

Prace pomiarowe mogą realizować wyłącznie certyfikowani geodeci. Tylko wówczas możecie Państwo mieć gwarancję, że dostarczona dokumentacja spełni kryteria formalne i jakościowe. Wszystkie pomiary muszą współgrać z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego lub sporządzonymi indywidualnie warunkami zabudowy.

Mapy do celów projektowych

Chcemy Państwa zainspirować do ujrzenia potencjału, jaki kryje w sobie współczesna kartografia. Lublin jest miastem doświadczającym dynamicznego rozwoju, co przekłada się na wzmożony ruch inwestycyjny. Mapy do celów projektowych są niezbędnym elementem do opracowania dokumentacji architektonicznej. Bez nich trudno zagwarantować kompatybilność projektu z wymogami zawartymi w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Wytyczanie budynków jest wieloetapowym procesem, który znacznie wykracza poza same czynności terenowe. Zapewniamy Państwu fachowe wsparcie na wszystkich fazach realizacji zlecenia. Zapraszamy do kontaktu z ekspertami ZDI Geodezja – wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na pytania. Zapraszamy do współpracy!

Projekt i realizacja: PoNowemu