ZDI Sp. z o.o.

Skorzystanie z naszej pomocy to najlepszy sposób na bezpieczne oraz efektywne zarządzanie każdą poważną inwestycją budowlaną. Oferujemy nie tylko swoje doradztwo techniczne związane z kontraktem, ale także profesjonalną pomoc prawną. Przenosimy na swoje barki ogromną część obowiązków spoczywających na inwestorze, z których część może rodzić różne konsekwencje prawne.

Mamy szerokie doświadczenie w branży i wiele już zrealizowanych projektów tego typu. Pomagamy między innymi przy negocjowaniu warunków kontraktowych, zapewniamy wsparcie w czasie poszukiwania wykonawców czy dokładnie analizujemy każdą umowę przed jej podpisaniem. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i elastyczne dopasowanie się do potrzeb inwestora.

Zapraszamy już teraz do kontaktu. Możemy zająć się kompleksowym zarządzaniem każdym projektem budowlanym, działając nie tylko na terenie Lublina, Zamościa i Rzeszowa, ale i w całym kraju. Nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczeni i kompetentni pracownicy, którzy służą swoim fachowym wsparciem na każdym etapie inwestycji.

ZARZĄDZANIE DORADZTWO INWESTYCJE
w architekturze i inżynierii


Wszelkie prawa zastrzeżone © 1994 - 2021 ZDI Sp. z o. o.