Usługi

Doradztwo i konsulting na etapie przygotowania inwestycji

Oferujemy kompleksowe wsparcie jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji o kształcie inwestycji. Ocenimy i pomożemy zooptymalizować cashflow, wskażemy przyszłe ryzyka oraz udzielimy wsparcia na każdym etapie procesu realizacyjnego.

Wykonanie dokumentacji projektowej

Rzetelne opracowanie dokumentacji projektowej to podstawa każdej podejmowanej inwestycji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie podczas realizacji wielu projektów z zakresu architektury, infrastruktury i ochrony środowiska. Nasze opracowania charakteryzuje zrównoważony bilans: kosztów i jakości.

Zarządzanie kontraktem budowlanym i nadzór inwestorski

Skorzystanie z naszej pomocy to najlepszy sposób na bezpieczne oraz efektywne zarządzanie każdą inwestycją budowlaną. Rzetelne i przemyślane zarządzanie projektem to podstawa i kluczowy element naszego działania.

Usługi geodezyjne

Usługi geodezyjne są niezwykle istotne w procesie planowania, projektowania i budowy budynków oraz infrastruktury. Pomagamy klientom w procesie planowania budynków i przygotowujemy dokumentację pomiarową na potrzeby wykonawców budowlanych. Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne, które stają się fundamentem pod rozpoczęcie wszelkich prac konstrukcyjnych.

Satysfakcja Klienta to nasz priorytet!

image

Lidl Polska

Zamojska Dyrekcja Inwestycji jest spółką, która gwarantuje wysoką jakość wykonywanych usług projektowych. Ponadto jest spółką rzetelną zapewniającą wykonanie z należytą starannością zleconych usług projektowych.

image

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Lazurowa"

ZDI Sp. z o. o. pełniła funkcję Inżyniera Kontraktu podczas realizacji inwestycji: Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym i usługami wraz z infrastrukturą techniczną i drogową. Usługa Inżyniera Kontraktu została wykonana należycie.

Projekt i realizacja: PoNowemu