• Telefon: +48 84 639 20 53
  • E-mail: sekretariat@zdi.pl

Przygotowanie postępowania przetargowego

Zamówienia publiczne w formie przetargów wymagają bardzo skrupulatnego przygotowania, wykonanego oczywiście zgodnie z przepisami prawa. Na zamawiającym ciąży wiele istotnych obowiązków, których niedopełnienie może rodzić nieprzyjemne konsekwencje prawne i finansowe. Jednym z istotniejszych elementów jest tutaj na pewno dokładne opisanie całej procedury związanej z planowaniem zamówienia publicznego. Kompleksowe przygotowanie postępowania przetargowego to jednak także rzetelne opisanie przedmiotu, na przykład usługi, której zamówienie będzie dotyczyło.

Nasza firma z Lublina, Zamościa i Rzeszowa może przejąć na swoje barki wszystkie obowiązki związane z takimi przygotowaniami. Skala zamówienia publicznego nie ma dla nas znaczenia. Podejmiemy się współpracy w każdym zakresie, zapewnimy swoje doradztwo i przede wszystkim zagwarantujemy pełną zgodność wszystkich dokumentów z aktualnymi przepisami prawa.

Aby poznać szczegóły usług, wystarczy skontaktować się z nami już teraz. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do instytucji z Lublina, Zamościa i Rzeszowa, ale także z całego kraju.

Projekt i realizacja: PoNowemu