ZDI Sp. z o.o.

Realizacja poważnej inwestycji budowlanej to zadanie trudne, bardzo kosztowne i niosące za sobą mnóstwo istotnych obowiązków. Jakiekolwiek błędy lub niedopatrzenia mogą prowadzić do przestojów i kosztownych opóźnień, których jednak można uniknąć, powierzając naszym specjalistom nadzór inwestorski. Działamy w imieniu każdego Klienta i zawsze godnie go reprezentujemy. Nasze biura nadzoru inwestorskiego z Lublina, Zamościa i Rzeszowa to zespół świetnych specjalistów, w tym doświadczonych inżynierów i inspektorów, którzy zadbają o to, aby projekt budowlany był realizowany zgodnie z założeniami, normami i przepisami prawa.

Inżynier kontraktu

W ramach oferowanych przez nas usług możemy zaproponować profesjonalne wsparcie inżyniera kontraktu. Przede wszystkim przejmujemy na siebie obowiązki inspektora nadzoru, dbając między innymi o to, aby jakość realizowanych prac budowlanych stała na najwyższym poziomie. Współpraca z naszym biurem nadzoru z Lublina, Zamościa i Rzeszowa to także pewność trzymania się polskich oraz unijnych procedur, w tym związanych na przykład z dopłatami UE uzyskanymi na inwestycję. Inżynier kontraktów sprawuje także swoją pieczę nad dokumentacją. Dodatkowo oferujemy szerokie doradztwo techniczne podparte nie tylko naszym wieloletnim doświadczeniem, ale także ogromną wiedzą zespołu pracowników.

Zastępstwo inwestycyjne

Jesteśmy w stanie przejąć na siebie praktycznie wszystkie obowiązki spoczywające na inwestorze. Zastępstwo inwestycyjne, które możemy zaproponować, to między innymi:

  • przygotowywanie harmonogramu prac i budżetu,
  • wyłonienie najlepszych wykonawców,
  • zebranie wszystkich wymaganych pozwoleń budowlanych,
  • kompleksowe nadzorowanie postępu i przebiegu robót.

Skorzystanie z zastępstwa inwestycyjnego to nie tylko pewność rzetelnej realizacji każdego projektu. To także bezpieczeństwo, gdyż skrupulatnie dbamy o to, aby stosować się do wszystkich procedur, norm oraz przepisów prawnych. Rozbudowane portfolio i stale rosnące grono zadowolonych Klientów to najlepszy dowód na to, że naprawdę warto nam zaufać. Zapraszamy do kontaktu. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do osób i firm z Lublina, Zamościa i Rzeszowa, ale także z całego kraju.

 

ZARZĄDZANIE DORADZTWO INWESTYCJE
w architekturze i inżynierii


Wszelkie prawa zastrzeżone © 1994 - 2021 ZDI Sp. z o. o.