ZDI Sp. z o.o.

POSZUKUJEMY OSOBĘ NA STANOWISKO

ASYSTENT TECHNOLOGA

miejsce pracy: Niedrzwica Duża, woj. lubelskie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (budownictwo specjalność drogowa, materiałoznawstwo, chemia)
  • znajomość obsługi komputera i programów projektowych, m.in. AutoCAD Civil i programów obliczeniowych np. Autodesk Robot,
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności organizacyjne oraz wysoka samodyscyplina
  • umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • pomoc przy bieżącej kontroli materiałów, półwyrobów, wyrobów gotowych, towarów handlowych,
  • pomoc przy tworzeniu dokumentacji technologicznej obejmującej proces technologiczny,
  • pomoc przy optymalizacji parametrów przetwórstwa pozwalająca na ustalenie prototypowego procesu,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji przeprowadzonej pracy,
  • wdrażanie zmian oraz korekt wyników mieszanek niezgodnych,
  • wprowadzanie danych do systemu, potwierdzanie, wystawianie dokumentów jakościowych,
  • pomoc przy tworzeniu i realizacji procedur kontroli jakości produktu,
  • testowanie i dobór surowców do produkcji materiałów,
  • pomoc przy przeprowadzaniu analiz wyrobów firm konkurencyjnych,
  • pomoc przy opracowywaniu dokumentacji technologicznej oraz normalizacyjnej w zakresie wykonywanych badań,
  • nadzór nad dokumentacją i zapisami,
  • realizacja zadań związanych z realizacją projektów badawczo-rozwojowych,
  • dbałość o utrzymanie wyposażenia w dobrym stanie technicznym, właściwą eksploatację oraz planowanie napraw i remontów,
  • wykonywanie bieżących poleceń przełożonego

Mile widziane:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych
  • pracę w doświadczonym, wielobranżowym zespole projektowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy

CV należy wysyłać na adres:
w tytule prosimy podać nazwę stanowiska, na które składana jest aplikacja.

CV powinno zawierać oświadczenie do rekrutacji. Oświadczenia można pobrać ze strony www.zdizam.pl zakładka kariera.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ZARZĄDZANIE DORADZTWO INWESTYCJE
w architekturze i inżynierii